Жіноче крило Шосткинської «БПП «Солідарності» зустрілось з головою спілки Православних жінок України

Голова всеукраїнської Спілки Православних жінок України Ольга Коваленко відвідала Гамаліївський Свято-Харалампієвський жіночий монастир та донесла до вірянок ідею розвитку  православного сестринства. У зустрічі взяли участь і представники жіночого крила Шосткинської «БПП «Солідарність». 

Зустріч пройшла в Храмі Священномученика Харалампія. «Червоний хрест на білій хустці, білий фартух і скромний погляд … Цих незвичайних жінок можна зустріти всюди, де потрібна допомога – починаючи від в’язниць і закінчуючи психіатричними лікарнями. Основне завдання сестер милосердя – це допомогти, втішити, опинитися в скрутну хвилину поруч з тим, хто потребує допомоги», – зазначила пані Ольна.

Під час бесіди представниця Спілки православних жінок України навела ряд прикладів, які у своїй діяльності досягли жінки в різних областях нашої країни: від збору дитячого одягу до суттєвої допомоги тяжкохворим.

«Ми ще раз утвердилися в рішенні перевести співпрацю з православним сестринством на постійній основі. Будемо організовувати такий вид служіння, залучати молодь», – зазначила ігуменія Гамаліївського монастиря Софія.

«Наше жіноче крило з радістю завітало на цю зустріч, – зауважила Наталія Зуєва, представниця шосткинської «БПП «Солідарності, – стільки ідей, стільки реальних стежин заради добра пройшли православні жінки – сестри милосердя, що вже просто необхідно й нам піти цими стежками! Адже, політика – це також служіння. У майбутньому ми також будемо брати участь в подібних заходах».

039a724e-eb36-4503-813c-6849ade9d5c1 debd8fbf-8f76-4c44-9ef3-69d9efbfc138

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*