Недригайлівщина отримає рекордні 12 мільйонів гривень на розвиток територій – депутат БПП

До 25 липня цього року районна влада Недригайлівського району має надати проекти на реалізацію яких заплановано виділити кошти з Державного фонду регіонального розвитку. Про це депутат фракції «Солідарність» в облраді Віра Лаврик зазначила під час «круглого столу» з представниками недригайлівського земляцтва.

«Якщо порівняти з минулим роком, то з ДФРР було виділено понад 1 мільйон гривень, цього року очікується в 10 разів більше. Кожна сільська громада має надати свої пропозиції на що використати гроші: чи то водовід, чи то утеплення соціальних об’єктів, встановлення енергозаощаджувальних котлів. Паритет має бути дотримано, щоб кожна громада отримала гроші на вирішення своїх нагальних питань», – зазначила Віра Лаврик.

Вона повідомила, що разом з колегою-однопартійцем Геннадієм Свірським намагається докладати всі важелі впливу, аби підтримувати розвиток Недригайлівського району. Так, цього року буде направлено 400 тисяч депутатських коштів на потреби сільських громад Недригайлівщини. Передусім фінанси будуть направлені на дитячі садочки, фельдшерсько-акушерські пункти та школи району, зауважила депутат.

Також Віра Лаврик пообіцяли докласти всіх зусиль аби покращити матеріальну базу Недригайлівської школи, зокрема домогтися виділення коштів на капітальний ремонт басейну.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*