За підтримки депутата БПП на Білопільщині відремонтують дорогу та хоспісне відділення

Депутат фракції «Солідарність» в Білопільській райраді Юрій Сорока пообіцяв профінансувати ремонт дороги між селами Марківка та Луциківка, а також надати фінансову допомогу для виконання капітального ремонту у хоспісному відділенні селища Миколаївка.

Про свої наміри депутат повідомив голову Білопільскої райради, однопартійця Володимира Дурноп’яна, який прибув до села Марківки, щоб ознайомитися, як стартували жнива підприємства «Дружба 6», очільником якого є Юрій Сорока.

За словами Володимира Дурноп’яна, кожен з депутатів «Солідарності» несе персональну відповідальність за стан справ на своєму окрузі. Робота Юрія Сороки є приклад для наслідування не тільки однопартійцям, а й депутатам інших політичних, адже всі ми робимо спільну справу – задля розвитку нашої Білопільщини, підкреслив Дурноп’ян.

Окрім соціальної відповідальності, ПП «Дружба 6» під керівництвом Юрія Сороки забезпечує роботою чимало білопільчан. Жнива на території населених пунктів, де ПП «Дружба 6» обробляє землі, у тому числі й у Марківці,  тривають у повному розпалі, – говорить керівник підприємства Юрій Сорока. – Умови, за яких відбувалася навесні посівна дуже турбували нас, як аграріїв. Проте, посівна кампанія пройшла успішно і всі площі призначені для зернових були повністю засіяні. Але тодішні турботи, сьогодні вже виправдовуються позитивними результатами. Тож, сподіваємося, що цьогорічний врожай доведе результат важкої праці наших аграріїв і країна буде з хлібом, підкреслив Юрій Сорока.

zgniva_2 zgniva_3