Ольга Волошина ініціює створення в Сумах рад розвитку районів

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді першою ініціювала створити на своєму 22 окрузі раду, яка покликана звертати увагу чиновників на актуальні проблеми містян та вирішувати, як ефективно використовувати бюджетні кошти.

«Головною причиною до створення ради розвитку районів стало те, що, по-перше, за мною закріплені чотири округи в Сумах і досить важко долати бюрократичні перепони та добиватися конкретних результатів для людей, а разом з громадою ми досягнемо значно більше. А, по-друге, головна думка у вирішенні проблем округу має бути саме місцевої громади, а не міського голови чи депутатів», – зазначила Ольга Волошина.

За її словами, рада розвитку того чи іншого мікрорайону в Сумах буде сама вирішувати куди в першу чергу потрібно направляти бюджетні кошти, чи то на ремонт будинку, чи то будівництво нового дитячого майданчика чи реконструкцію дороги.

Місцеві жителі 22 округу схвально підтримали пропозицію Ольги Волошиної.

«Гарна ініціатива,оскільки потрібно створювати таку раду, щоб міський голова, депутатський корпус нарешті почали чути та зважати на побажання громади. Люди мають самі керувати своїм містом», – зазначив сумчанин Євген Дамов.

«Ми хочемо, скажімо, щоб у нас теж був євро двір, а зараз євро двори міська влада робить вибірково за спільні гроші сумчан. Через раду свого району у нас буде більше шансів, що нас почують», – говорить сумчанка Віра Гузенко.

Ольга Волошина планує активно розвивати раду розвитку району і сподівається, що її приклад зацікавить інших депутатів міськради.

e3c9ffa4-fbc4-4b24-94b0-a61f68d2b9f5 2e77b1de-4deb-44e9-9840-8e84dceb0cf2