Депутат БПП знову вирушила на схід аби передати бійцям гуманітарну допомогу

Сумські волонтери на чолі з депутатом фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Ольгою Волошиною зібрали черговий гуманітарний вантаж та вирушили на Донбас. Цього разу на фронт везуть холодильник, маски для зварювання, електроди, кепки, скоби для бліндажів та інші будівельні матеріали. Не обійшлося й без продуктів харчування та дитячих малюнків.

Кілька днів тому, знову ж таки, за ініціативи Ольги Волошиної в Сумській школі № 3 відбувся благодійний концерт Народної артистки України Ніни Матвієнко, зібрані на ньому 2,5 тисячі гривень, а також кошти, надані благодійниками пішли на потреби наших бійців.

За словами Ольги Волошиної, щиро хочеться не тільки відвезти хлопцям речі, яких вони найбільше потребують, а й створити для них домашню атмосферу, приготувати їм там смачні страви з домашніх продуктів.

Як зазначив батько учасника АТО Володимир Чайка, Ольга Волошина вже втретє за останні півтора місця вирушає на схід, цього разу планує разом з хлопцями побути більше 10 днів, щоб допомогти бійцям з приготуванням їжі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*