Вікторія Гробова: «Якщо міська влада продовжить бездіяти – будемо збирати громаду на сесію»

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді звернулася до міського голови з ініціативою ремонту прибудинкових доріг по вулиці Охтирській. Керівництво міста запевнило депутата, що ремонт доріг на Хіммістечку буде включено до титульних списків ремонту на 2016 рік. Відтоді минуло півроку, а міський голова досі ігнорує думку сумчан, яким доводиться буквально жити в болоті.

Боротьба з мікроболотом в районі Хіммістечка триває. Мешканці будинків по вулиці Охтирській вже більше півроку живуть по сусідству з розсадником сирості та мікробів. Смердюча калюжа біля їхніх осель не висихає навіть у спеку.

За словами Вікторії Гробової, перший депутатський запит з вимогою відремонтувати прибудинкові дороги по вулиці Охтирській 24, 26 надійшов до міського голови ще у грудні минулого року. «У відповідь сповістили, що при формуванні переліку об’єктів фінансування у 2016 році будуть включені пропозиції до титульного списку. У січні були затверджені титульні списки без Охтирської», – зазначила Вікторія Гробова.

Депутат не змирилася та продовжувала наполягати, щоб влада таки розпочала ремонт доріг. Протягом півроку Вікторія Гробова щомісяця зверталася з депутатськими запитами, піднімала це питання двох комісіях, протокольно було прийнято про виділення півмільйона гривень на ремонт доріг на Хіммістечку, але віз і нині там.

На наступну сесію депутат підготувала пропозицію, що передбачає внесення змін до бюджету, що передбачає виділення 500 тисяч гривень на ремонт доріг в районі Хіммістечка.

Цього разу, запевнила Вікторія Гробова, разом з нею на сесію прийдуть мешканці вулиці Охтирської, щоб міський голова Сум Олександр Лисенко в очі сказав людям – в чому полягає піврічне ігнорування.

13934790_1766732910209189_6515805695158204727_n