Міські депутати «БПП «Солідарність» взяли участь у церемонії підняття Державного Прапора України на головному флагштоці Сум

Сьогоднішній ранок у Сумах розпочався з урочистостей на честь одного з найголовніших Державних символів – Державного Прапора України. На головній площі Сум зібралися керівники міста та області, представники громадських організацій. Серед представників політичних партій чи не найбільше представництво склала Сумська міська організація політичної партії «БПП «Солідарність».

Цього року прапор піднімали батьки Героїв України – загиблого учасника Революції Гідності Олексія Братушки та учасника АТО Олександра Аніщенка.

За словами голови фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитра Лантушенка, сьогодні кожен, хто має паспорт громадянина України, повинен усвідомити, що свято Державного Прапора України – це не просто свято символу нашої країни – це оберіг і душа українців, адже, де є синьо-жовтий стяг – там є і буде Україна. Саме тому окупанти в Криму та на Донбасі піддають жорстким репресіям кожного, хто має український прапор. «В Сумах, які знаходяться за декілька кілометрів від кордону з РФ, повсюди синьо-жовті прапори», – наголосив депутат.

Естафету підняття Державного прапору на головних флагштоках міст та сіл прийняли всі населені пункти Сумщини. Найбільші урочистості пройшли в Шостці, Конотопі, Ромнах, Краснопіллі, Білопіллі, Лебедині, Охтирці та Глухові.

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (4) unnamed (12) unnamed den prapora16

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*