В Кролевці в саду пам’ятки природи – Яблуні-колонії будуть встановлені зручні лавочки

Переймаючись комфортом кролевчан та туристів, депутат фракції «Солідарність» в облраді Володимир Горох став ініціатором встановлення лавочок на території парку, де росте диво природи – Яблуня-колонія. Також депутат запропонував міській владі допомогу у встановленні сучасних дитячих майданчиків у дворах багатоквартирних будинків.

Володимир Горох частий гість на своєму виборчому окрузі, адже звідси він родом, тож добре знає питання та проблеми, які мають бути першочергово вирішені, допомагає в цьому і громада Кролевця. Нещодавно депутат взяв участь у відкритті сучасного дитячого майданчика, який було побудовано за фінансової підтримки Володимира Гороха. На цьому, наголошує депутат, зупинятися не збирається і буде докладати зусиль, аби в кожному дворі Кролевця з’явився новий майданчик або ж, принаймні, був відремонтований старий.

В найближчих же планах у Володимира Гороха встановити зручні лавочки в парку, де знаходиться справжнє диво природи – Яблуня-колонія. «Для багатьох місцевих жителів цей сад став улюбленим місцем відпочинку, полюбився він і туристам, тож створення комфортних умов для відпочинку і милування природою – завдання № 1», – наголошує депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*