Володимир Токар: Депутати візьмуть за основу думку людей в об’єднанні територіальних громад

На цьому депутат фракції «Солідарність» в облраді наголосив під час наради з питання перспективи об’єднання територіальних громад на підпорядкованій території. Депутат підкреслив, що жоден накреслений план об’єднання не буде прийнято, якщо люди будуть не згодні з ним.

На обговорення було винесено перспективи добровільного об’єднання громад Білопільського району. Тож у розмові безпосередню участь брали й керівництво та голови сільських рад Білопільщини. Учасники наради говорили про децентралізацію, її наслідки, позитивні приклади вже об’єднаних громад в інших регіонах.

Звичайно, не все так легко і просто, адже одні сільські громади ще не сказали свого остаточного слова, вирішують до якого центра приєднатися, а інші – на противагу вже затвердженого перспективного плану формування спроможних територіальних громад – вирішили об’єднуватися по-своєму.

Володимир Токар повідомив, що вже на найближчу сесію обласної ради до порядку денного буде внесено питання про зміни до перспективного плану формування спроможних територіальних громад, з урахуванням нових думок місцевих громад.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*