В День міста депутати БПП віддали шану воїнам-визволителям Сум

Депутати фракції «Солідарність» в Сумській міськраді взяли участь в урочистостях з нагоди Дня визволення міста Суми від нацистських загарбників.

Депутати разом з громадськістю поклали квіти до могил загиблих у зоні АТО, пам’ятника Скорботній матері та Меморіалу солдатам Війська Польського, що на Центральному кладовищі. Потому колона рушила до Меморіального комплексу «Вічна Слава», де відбулися урочистий мітинг «Війна відгриміла та пам’ять жива».

На мітинг зібралося багато містян, вихованці сумських шкіл та Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка.

Ветеранів Другої світової війни, яких, на жаль, з кожним роком стає дедалі менше, розмістили на почесному місці біля Меморіалу. Як зізнавалися головні гості свята, цей день вони щороку зустрічають зі сльозами на очах, адже важко забути, скільки було пережито у роки воєнного лихоліття. Особливо тяжко для них усвідомлювати, що те ж саме нині переживають їхні онуки та правнуки, які сьогодні захищають східні кордони нашої держави.

За словами голови фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитра Лантушенка, сумчани мають постійно пам’ятати військових, які поклали свої життя, визволяючи наше місто від фашистської нечесті, та тих, хто були закатовані під час окупації.

unnamed (1) unnamed

14138052_1178085692262298_1601606588937102836_o unnamed (3)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*