Володимир Дурноп’ян взяв участь у відкритті меморіальної дошки бійцю АТО

Голова Білопільської райради, депутат фракції «Солідарність» разом з громадськістю села Товста взяв участь у мітингу з нагоди відкриття пам’ятної дошки в місцевій школі на честь її випускника Буйвала Олександра, зниклого безвісти в зоні проведення АТО.

У своєму виступі Володимир Дурноп’ян зазначив, що сьогодні Україна переживає нелегкі часи, коли цілісність і соборність нашої держави знаходиться під загрозою. Чисте небо Батьківщини затьмарене трагедією неоголошеної війни. Ціною тисяч людських життів відстоюється сьогодні соборність і незалежність. Справжні Герої України мужньо обороняють свою землю. Серед них і наші земляки, вихідці з Білопільщини. Не хочеться вірити в те, що Олександр загинув. Разом із його сім`єю в глибині душі ми будемо сподіватися що він колись повернеться до нас.

Право відкрити меморіальну дошку було надано учасникам АТО Дериземлі Олегу Павловичу та Федосову Сергію Івановичу.

Довідка. Буйвало Олександр Миколайович народився 18 липня 1986 року в селі Товста. У 2003 році закінчив середню школу. Після школи навчався в Сумському професійному училищі №2 на оператора верстатів з програмним книгодрукуванням.

15 жовтня 2010 року Олександр Буйвало підписав контракт з Міністерством оборони України на контрактну службу. Служив в 9-й артилерійській батареї 27-го Сумського реактивного артилерійського полку. Одержав звання старший сержант.

Згідно до наказу командира військової частини В 1060 від 09.07.2014р. №71 О. М. Буйвало був відряджений до зони проведення АТО на території Донецької та Луганської областей, де виконував бойові завдання. Олександр Миколайович на військовій службі був на посаді старшого техніка 9 реактивної артилерійської батареї. 3 вересня 2014 року в районі населеного пункту Побєда Новоайдарівського району Луганської області базовий батальйон, в якому служив Олександр, потрапив під обстріл артилерії незаконних збройних формувань з боку Російської Федерації РСЗВ «Смерч». Одразу після обстрілу зв`язок з ним урвався. З того часу Олександр Буйвало вважається зниклим безвісті.

memor_1 memor_2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*