Партійці «БПП «Солідарність» ініціювали в Кролевці конкурс на кращу прибудинкову територію

За ініціативи депутатів міської та районної рад фракцій «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Кролевці було оголошено конкурс-огляд на кращу прибудинкову територію в місті.

Огляд проводився комісією у складі голів вуличних комітетів, інспекторів з благоустрою, депутатів та журналістів. Перш за все оцінювалися не дорогі ворота чи тротуарна плитка біля двору, а наявність квітників, газонів, фарбування огорожі.

На переможців чекала фінансова винагорода: перше місце – одна премія у розмірі 500 гривень,  друге – дві премії по 300 гривень, третє – три премії по 300 гривень. Окрім того, оргкомітет передбачив ще дві заохочувальні відзнаки – по 200 гривень кожна.

Як зазначив голова фракції «БПП «Солідарність» у Кролевецькій міськраді Дмитро Ковальов, потрібно не тільки притягувати до відповідальності злісних порушників порядку, а й відзначати тих, хто протягом тривалого часу старається і утримує прибудинкову території у зразковому вигляді.

Також депутати пообіцяли взяти на контроль ті проблемні питання прибудинкових територій, які кролевчанам не під силу вирішити самотужки. Народні обранці пообіцяли посприяти у їх вирішенні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*