Молодіжна збірна Сумщини з міні-футболу «БПП «Солідарність» приймала вдома гостей з Полтавщини

Видовищним та емоційним видався останній вікенд для активістів Сумської обласної молодіжної організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», які, в рамках Всеукраїнського турніру з міні-футболу, в Сумах на полі спортивного центру «Барса» приймали команду однопартійців з Полтавської області.

Всеукраїнський турнір, який ініційований політичною партією «Блоку Петра Порошенка», охопив всі регіони України. Турнір покликаний не лише згуртувати молодих політичних лідерів з різних областей, а й пропагувати здоровий спосіб життя та спорт серед молоді України.

Повертаючись до матчу варто сказати, що давно глядачі не бачили такої видовищної гри. Незважаючи на те, що в командах не було професійних спортсменів, гра вийшла технічна, швидка і головне – безкомпромісна.

img_6970 img_6971

На початку гри дуже важко було спрогнозувати, хто отримає путівку до ¼ турніру і лише, коли полтавці отримали солідний гандикап в більше, ніж 3 м’ячі, стало зрозуміло, що сумчани посипалися в обороні і навряд чи зможуть відквитати пропущені м’ячі.

img_6972 img_7005

Втім до останніх хвилин матчу сумська «БПП «Солідарність» не полишали надії щонайменше скоротити відставання, забивши в ворота гостей, однак на контратаці знову пропустили. В результаті, після фінального свистка рахунок матчу 6:10. І далі в турнірі крокують полтавчани.

img_7013 img_7042

Залишається подякувати полтавській команді «БПП «Солідарність» за бойову гру та побажати успіхів з іншими суперниками. Сумчани ж будуть готуватися до нових Всеукраїнських турнірів, проводячи обласні товариські матчі між районними організаціями «БПП «Солідарність».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*