Віталій Мельник започаткував програму з працевлаштування учасників АТО в місті Суми

Сумський центр професійно-технічного навчання став першим навчальним закладом, де офіційно оголошено про набір на роботу демобілізованих учасників АТО. Так, депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Віталій Мельник вирішив допомогти захисникам України, що не можуть самостійно працевлаштуватись.

На разі у навчальному закладі мають шість вакансій, потрібні майстри виробничого навчання, а також спеціалісти з будівництва і автотранспорту.

Депутат міськради Віталій Мельник, який до того ж є очільником Сумського центру професійно-технічного навчання, говорить – допомога учасникам АТО – це пріоритет у діяльності політичної сили «БПП «Солідарність» та його громадянська позиція. «У нас в планах працевлаштовувати учасників АТО не тільки в місті Суми, а й по всій області, адже вакансії є», – наголосив Віталій Мельник.

Протягом трьох днів вже працевлаштувався один учасник АТО, який після демобілізації пішов шукати роботу, але офіційно працевлаштовувати його ніде не поспішали, допомогу знайшов, звернувшись до депутатів міськради.

«Не один поріг оббив, але, дізнавшись, що був в АТО, скрізь давали зрозуміти, що роботи немає. Звернувшись до депутатів «БПП «Солідарність» не прогадав, адже вислухали та запропонували хорошу роботу», – розповів учасник АТО, майстер виробничого навчання Юрій Кобелецький.

unnamed-2 unnamed-3