Шосткинська «БПП «Солідарність» організувала екскурсію для сім’ї загиблого в АТО героя

На початку осені в мальовничій Дібрівці Шосткинського району в оточенні сосен на березі річки Бичиха побувала сім’я Кондратенок: мати, жінка-вдова та теща шосткинця-героя Василя Кондратенко, який два роки тому загинув під Ясинуватою в зоні проведення АТО. Родина героя відвідала кінно-спортивну базу «Шостка», поспілкувалась зі спортсменами-конкуристами міжнародного класу, які представляють Шостку на змаганнях різного рівня і мають багато нагород.

«Ми дізналися, як доглядають, чим годують і, як сідлають спортивних коней, хто і як їх тренує. До речі, тварини з задоволенням їли з наших рук моркву і рафінад. Мені пощастило покататися верхи вперше в житті», – зазначила дружина загиблого героя Оксана.

«Особливо вражає, як спеціально навчені коні перестрибують перешкоди різної висоти на спортивному полі. Які вони молодці. Мій Василь працював на цій базі. Тепер і я на власні очі побачила, чим же він тут займався! Дякую активістам «БПП «Солідарності» за те, що не забувають мою родину. Вже четверту подорож мені презентують: побувала на Азовському й Чорному морях, у Львові, от тепер – на нашій славній Шосткинщині. Миру всім нам і спокою в душі!», – зазначила мати Василя Кондратенка.

unnamed-1 unnamed-2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*