Шосткинська «БПП «Солідарність» провела толоку до Дня захисника України

Напередодні свята активісти «БПП «Солідарності» організували впорядкування навколишньої території поблизу Шосткинського меморіально-освітнього комплексу «Доля жертв націонал-соціалізму».

«14 жовтня – День українського козацтва. Навіть про малого хлопця і дорослого парубка, що вміє відстояти свою честь і захистить слабшого, старого, жінку, у нас кажуть: справжній козак. Козак в нашому уявленні – це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України. Тому сьогодні ми провели толоку біля  пам’ятника тим, хто захищав свободу та гідність України у роки Другої світової війни», – говорить помічниця депутата фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді Наталія Зуєва.

unnamed-3 unnamed-4

«До речі, на даному борді реальні обличчя реальних людей – героїв, які відали своє життя, проте не скорилися і не покинули правдиву стежку. Це – кращий приклад для нас – українців. Маємо пам’ятати – чия кров тече в наших жилах!», – зауважив депутат франкції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді Микола Пехенко, день народження якого як раз співпало з Днем захисника України.

unnamed-2 unnamed

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*