Більшість людей, які прийшли на особистий прийом до депутатів БПП, отримали не лише консультації, а й конкретну допомогу

В результаті особистого прийому громадян в селі Славгород Краснопільського району вимушені переселенці отримають дрова для опалення взимку, в Славгородській сільській лікарняній амбулаторії буде проведено ремонт, а до села Порозок буде введено додаткового рейс для підвезення учнів до навчального закладу. Це далеко не повний перелік позитивно вирішених питань особистого прийому депутатів фракції «Солідарність» в облраді Юрія Яремчука та голови Краснопільської райради Віталія Савоненка.

Депутати поспілкувалися з декількома сім’ями, які мають статус внутрішньо-переміщених осіб. Основною проблемою для людей стало забезпечення їх дровами, тут же був обговорений механізм вирішення питання та надані відповідні доручення. Тож люди зустрінуть зиму в теплих оселях.

Побували депутати і в Славгородській сільській лікарняній амбулаторії, де її головний лікар озвучив потребу в поточному ремонті однієї з кімнат. Оглянули Віталій Савоненко і Юрій Яремчук  сільський будинок культури, де нині активно йдуть ремонтні роботи.

unnamed-2 unnamed

На прийомі громадян в селі Порозок людей хвилювали питання добровільного об’єднання територіальних громад, обмеження швидкості  руху транспортних засобів, введення додаткового рейсу для підвезення учнів до навчального закладу, ремонту колодязя.

На більшість питань порушених в ході прийому було надано вичерпні відповіді та консультації.