В’ячеслав Степченко: В законодавстві, яке регулює рекламний ринок, назріли довгоочікувані зміни

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді взяв участь в «круглому столі» «Проблеми законодавчого регулювання у сфері зовнішньої реклами. Регіональний погляд», який ініціювала ГО «Асоціація рекламістів Сумщини».

Експерти з Києва презентували концептуальний погляд змін до законодавства у сфері зовнішньої реклами (проект Закону України «Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів щодо врегулювання розміщення зовнішньої реклами») та поцікавилися думкою представників коаліції малого та середнього бізнесу Сумщини, представників депутатського корпусу.

«Закон про рекламу існує вже більше 13 років, протягом яких вже багато що змінилося в цій сфері, тому назріла необхідність законодавчих змін. На разі на завершальній стадії розробка двох законопроектів. Один із законопроектів, який розглянули під час «круглого столу», покликаний спростити видачу дозволів, зробить саму процедуру більш прозорою, вдосконалити підхід до конкурсного відбору операторів ринку», – вважає В’ячеслав Степченко.

За його словами, основна мета в змінах до законодавства – визначити прозорий і збалансований порядок розміщення об’єктів зовнішньої реклами та створити сприятливі правові умови для розвитку конкурентного ринку рекламних послуг та підвищення їх якості і доступності для суб’єктів господарювання.

unnamed-2 unnamed