Обіцяли – виконали. Команда БПП направила «депутатські кошти» на вирішення питань Білопільщини

Майже півмільйона гривень «депутатських коштів» направили депутати фракції «Солідарність» в Сумській облраді Володимир Токар, Юрій Христій та Дмитро Нагорний на соціально-економічний розвиток Білопільського району.

Так, на виконання делегованих повноважень Володимиром Токарем виділено більше 112 тисяч гривень, Юрієм Христієм – 170 тисяч гривень та Дмитром Нагорним – майже 176 тисяч гривень. Переважна більшість коштів була направлена на вирішення проблемних питань в сільських радах, які знаходяться на виборчих округах депутатів.

Серед найважливіших питань, які вдалося вирішити: придбання пральної машини для хоспісного відділення КЗ БРР «Білопільська ЦРЛ» на базі дільничної лікарні смт. Жовтневе; придбання дитячих меблів ДНЗ «Веселка» Жовтневої селищної ради; придбання комп’ютерної техніки, канцелярії, заміна склопакетів та ремонт в низці шкіл та закладах культури; проведення поточного ремонту АЗПСМ м. Ворожба; капітальний ремонт каналізаційних систем та туалетної кімнати АЗПСМ с. Куянівка; придбання спортивного інвентарю та костюмів для дитячих гуртків дозвілля.

Це далеко не весь перелік потреб, на які було виділено «депутатські кошти». Також слід повідомити, що депутатами БПП було виділено 40 тисяч гривень на будівництво пам’ятника учасникам АТО та Алеї Слави загиблим воїнам Білопільщини, урочисте відкриття якого відбулося 14 жовтня на День захисника України. Депутати говорять, що попередеду ще багато роботи, адже за попередні роки накопичилося чимало проблем, які потрібно якомога оперативніше вирішити.