Депутат БПП ініціює збільшення до мільйона гривень «депутатських коштів» на виборчі округи

Кожному депутату міськради по мільйону на виборчий округ – таку пропозицію під час круглого столу озвучив депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді В’ячеслав Степченко. Така новація дасть змогу мати більші можливості вирішувати проблеми сумчан на округах. До того ж, наголосив депутат, це цілком реально, тому що Бюджет розвитку міста за рахунок децентралізації – понад 500 мільйонів гривень.

«Округи розподілені по виборцях рівномірно, тим не менше на деякі округи потрапляє більше грошей, а на деякі значно менше, а люди чекають змін, вирішення виникаючих питань. Виділення по мільйону гривень на кожного депутата не буде обтяжливим для міської казни, адже Бюджет розвитку міста зростає з кожним днем. Перш за все, це кошти сумчан, які комунікують з владою через своїх депутатів, а ті, в свою чергу, знають нагальні проблеми, які потрібно вирішити на тому чи іншому окрузі», – розповів В’ячеслав Степченко.

Якщо на сесії Сумської міськради депутати підтримають ініціативу фракції «Солідарність», на округи підуть додаткові 42 мільйони гривень.