Питання ЖКГ Шостки на контролі депутатів БПП

Депутати фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Шосткинській міськраді Олена Чанцева-Ковлаенко та В’ячеслав Медведь провели особистий прийом громадян.

Жителі мікрорайону  «Капсюль» звернулися до депутатів з питаннями житлово-комунальної сфери. Серед нагальних питань: ізоляція мережі опалювання в під’їздах та вирішення ситуації з небажаним розміщенням антени мобільного зв’язку.

Окрім нагальних проблем, які через недопрацювання комунальників, треба негайно вирішити, вдячна жителька Шостки Світлана Панькова подякувала депутатам за допомогу в організації обрізки аварійного дерева.

unnamed unnamed-1

«Пройшов рік з моменту нашого обрання. На сьогодні вже немало зроблено, мешканці йдуть щодня зі своїми зверненнями, ми оперативно допомагаємо. Намагаємося працювати злагоджено та оперативно, виконуючи головне завдання Президента України – працювати в інтересах кожного жителя свого регіону. В планах до кінця року закрити одне з найважливіших питань – ремонт колектора в мікрорайоні «Капсуль», – зазначив В’ячеслав Медведь.