Шостка провела толоку в День писемності

Партійці Шосткинської міської організації політичної партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» вирішили своєрідно відзначити День української писемності та мови, влаштувавши толоку біля стелли із зображенням Тараса Шевченка, яка встановлена поблизу спеціалізованої школи І ступеня № 13.

«9 листопада – день української писемності та мови. Українська мова не вчора придумана, має віковічне коріння та неповторну історію. Вона – не сирота, вона має слов’янську родину і світову славу. Вона має все. Наш Кобзар – гордість української нації це довів всьому світові. Тому ми влаштували генеральне прибирання біля стелли із зображенням Тараса Шевченка – генія українського слова», – розповіла активістка Шосткинської міської організації політичної партії «БПП «Солідарність» Наталія Зуєва.

«В Шостці цю стеллу розташовано поблизу спеціалізованої школи І ступеня № 13. «В цьому закладі освіти з поглибленими вивченням іноземної мови діток дійсно вчать «чужому вчитись та свого не цуратись», прививається змалечку культура мовлення, мовний етикет», – відмітила депутат фракції «БПП «Солідарність» в  Шосткинській міськраді Тамара Полевик.

unnamed-1 unnamed-2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*