Сумські депутати ознайомилися з практикою створення об’єднаних територіальних громад на Полтавщині

Голова Буринської райради, депутат фракції «БПП «Солідарність» Євген Рябоконь та інші депутати взяли участь у виїзному семінарі за участю представників територіальних громад Сумщини «Розвиток соціально-культурної сфери сільських громад в умовах децентралізації», що проходив на Полтавщині.

Цей проект реалізується в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). Всі заходи відбувались на базі Білоцерківської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Учасники семінару детально зупинилася на питанні практичної реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та ознайомила із першими результатами діяльності громад області. Після теоретичної частини заходу учасники семінару на практиці мали змогу ознайомитись із управлінською структурою ОТГ та відвідати заклади соціально-культурної інфраструктури громади.

За словами Євгена Рябоконя, сьогодні кожна область виконує завдання Президента України щодо успішної реалізації реформи децентралізації, а тому вкрай важливо обмінюватися практичним досвідом, щоб вчасно попередити всі можливі ризики від об’єднання.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*