Депутати БПП привітали малюків дитячого відділення Краснопільської ЦРЛ з Днем Миколая

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Юрій Яремчук та голова Краснопільської райради Віталій Савоненко завітали до дитячого відділення Краснопільської ЦРЛ, де привітали маленьких краснопільчан з Днем Святого Миколая, подарували солодкі подарунки та організували цікаву розважальну програму.

«На свято Миколая чекають усі, але, на жаль, для хвороб не існує календарів, от і змушені деякі дітлахи району зустрічати День Миколая не вдома за святковим столом, а у лікарняній палаті. Аби створити малюкам святковий настрій, ми вирішили організувати змістовну програму для дітей, адже, як відомо, при доброму гуморі хвороби набагато швидше відходять», – зазначив Юрій Яремчук.

11

Для багатьох дітлахів візит Святого Миколая став несподіванкою, та попри це вони не розгубились, розповідали присутнім віршики, а, хто від хвилювання не зміг пригадати вірша – теж не біда, адже солодких подарунків вистачило на всіх.

Від імені медичного персоналу, дітей та їх батьків депутатам подякував головний лікар Краснопільської ЦРЛ, висловивши сподівання, що практика вітати дітей, які змушені зустрічати свята у лікарняній палаті, стане традиційною. Та все ж будемо вірити і сподіватися, що в майбутньому палати дитячого відділення будуть порожніми. Саме це бажання, як зізналися діти та їх батьки, вони й загадували у цей святковий ранок.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*