Олександр Непочатов: Проекти, які стосуються медичної галузі, будуть мати особливий пріоритет

Про це депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді зазначив під час зустрічі з трудовими колективами Буринської ЦРЛ ім. проф. М.П.Новаченка та Центру первинної медико-санітарної допомоги Буринського району. Олександр Непочатов наголосив, що в першу чергу особисто буде лобіювати виділення коштів з ДФРР та обласного бюджету саме на проекти, що стосуються медичної сфери.

«Окрім того, що я є депутатом в Сумській облраді я також є членом обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, а тому завжди тримаю на контролі пропозиції, які надходять з Буринського району, зокрема, по медичній галузі. На сьогодні це – участь у конкурсі проекту «Капітальний ремонт фасадів терапевтичного корпусу Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М.П. Новаченка», а саме – утеплення, на реалізацію якого необхідно понад 4 млн. гривень. Вже сьогодні керівництво Буринського району дало згоду на співвінансування проекту, запевнивши, що з районного бюджету буде виділено 30% від загальної суми, що становить 1 млн. 200 тисяч гривень», – розповів Олександр Непочатов.

В минулому році саме за ініціативи Олександра Непочатова, голови Буринської райради Євгена Рябоконя та голови Буринської райдержадміністрації Василя Бойка був зроблений проект на 700 тисяч гривень щодо на утеплення Буринської ЦРЛ та поданий для участі у конкурсі проектів в ДФРР. Проект було підтримано, відтак кошти було освоєно на встановлення пластикових вікон.

Після спілкування з буринцями депутат оглянув стоматологічне відділення Буринської ЦРЛ, де наголосив на тому, що застаріле обладнання має бути також оновлено, а в приміщенні проведений капітальний ремонт. Олександр Непочатов пообіцяв посприяти в тому, щоб в лікарні на постійній основі розпочав функціонувати кабінет профоглядів для дітей та запевнив, що візьме на особистий контроль виділенню коштів на вирішення озвучених питань.

 unnamed1 unnamednep-12-01-2017_2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*