Голови ОТГ в Сумському районі від «БПП «Солідарності» ініціюють реалізацію важливих проектів для громади

В Сумському районі з перших днів року взялись за стратегічне планування. В кожній з чотирьох об’єднаних територіальних громад визначають проекти розвитку. Так, в результаті зустрічі голів Миколаївської, Нижньосироватської, Бездрицької та Хотінської ОТГ з керівництвом Сумського району було напрацьовано низку головних пріоритетів у розвитку новостворених об’єднаних громад.

За словами голови Сумської райради Вадима Акпєрова, сьогодні вкрай важливо відійти від загальних фраз та потреб, а зосередити увагу на конкретних проектах з точними прорахунками, щоб оперативно і без зайвих питань отримати фінансування на їх реалізацію від Кабміну.

clip_image002y clip_image0022

Як зазначив голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко в цьому році по Сумському районі вже підготовлено 28 проектів. «Пріоритет будуть мати ті проекти, яких найбільше потребують сільські жителі. На жаль, більшість з населення, яке проживає в селі, це люди похилого віку, тому в пріоритеті проекти, які стосуються медицини, ремонту доріг і інфраструктури», – розповів Геннадій Дорошенко.

clip_image002  clip_image002a

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*