Іван Романюк зустрівся з жителями Конотопського району та прозвітував про рік роботи на окрузі

Нові стільці в актовій залі Конотопського аграрного ліцею, сучасні енергозберігаючі склопакети та двері в низці шкіл, фінансова допомога у лікуванні дітей – це далеко не повний перелік справ, які депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Іван Романюк встиг зробити протягом 2016 року в Конотопському районі.

В громадській приймальні районної організації політичної партії «БПП «Солідарність» Іван Романюк зустрівся з виборцями свого округу. Депутат підвів підсумки своєї роботи на окрузі за 2016 рік, в тому числі розповів на що було використано «депутатські кошти» з обласного бюджету. Так були  придбані стільці для актової зали Конотопського аграрного ліцею, замінені вікна та двері на енергозберігаючі в Сахнянському ФП, надавалася допомога на лікування дітей та інше.

Іван Романюк також провів індивідуальний прийом мешканців району. Депутат завірив присутніх , що він і в подальшому регулярно буде  зустрічатися з жителями району, як в партійному офісі, так і селах району та по можливості вирішувати їх потреби.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*