Шосткинська «БПП «Солідарність» потурбувалась про Станцію юних натуралістів

«З оголошення в місцевій пресі ми дізналися що тваринки і пташки, за якими доглядають наші юннатівці, потрібують смачних та поживних харчів: овочів сухофрукти, насіння, зернові. Зібрали «провізію» та вирушили з «гостинцями» на Станцію юних натуралістів», – говорить депутат міськради від «БПП «Солідарність» Олена Чанцева-Коваленко.

«Дуже вдячні за «провізію» для чотирилапих та пернатих відпочиваючим санаторію-профілакторію «Лісний». На наше звернення про збір «смаколиків» люди охоче відгукувались, приносили з дому та з магазинів все, чим хотіли пригостити тваринок», – зазначили депутати міськради Тамара Полевик та В`ячеслав Медвідь.

Директор станції юних натуралістів Сергій Корнієнко висловив подяку міським депутатам та партійним активістам «БПП «Солідарність»: «Звертаюсь до всіх любителів фауни! Ми й надалі потребуємо вашої підтримки! Звірі не вміють голосувати, проте вони вміють дарувати любов та щастя! А ще пухнасті та пернаті можуть стати вашими друзями. Тож, аби позбутися поганого настрою і навіть самотності: Шосткинська станція юних натуралістів запрошує вас придивитися до наших вихованців: декоративних кроликів, яскравих папужок, чорно-білих щуриків, благородних шиншил та багатьох інших. Хтозна, можливо, саме ви  цього разу зважитесь на зустріч з майбутнім  Кращим Другом?!».

p1240378 p1240388

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*