В Сумах стартувала «Школа помічника депутата»

В Сумах відбулося офіційне відкриття «Школи помічника депутата» – міжрегіонального проекту від «БПП «Солідарності». За словами куратора програми, голови молодіжного крила Сумської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Олексія Назаренко, мета школи – дати молодим та амбіційним сумчанам практичні навички та розуміння політичних процесів в регіоні та країні в цілому, ознайомити з роботою органів влади та спробувати власні сили в ролі помічників депутатів різних рівнів.

На відкриття школи були запрошені голова Сумської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Олег Роговенко, керівник Секретаріату Сумської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Марина Нагорна, голова Сумської районної ради, голова Сумської міської організації партії «БПП «Солідарність» Вадим Акпєров, депутати Сумської ради Вікторія Гробова та Олексій Рябенков.

Марина Нагорна поділилися своїм баченням проекту: «Школа депутата» – це прекрасний шанс для соціально активних людей поринути за лаштунки політичного життя. Протягом двох місяців на учасників очікує дуже насичена програма – семінари і зустрічі з людьми, які мають безпосереднє відношення до органів державної влади. Це і представники органів місцевого самоврядування, і депутати різних рівнів, і їх помічники. Також учасники школи зможуть отримати досвід проведення передвиборчого процесу, адже через кілька тижнів відбудуться вибори у чотирьох ОТГ Сумської області».

img_6160 img_6149

Гості розповіли учасникам школи про свій досвід роботи, про ті виклики, з якими вони зіштовхнулися під час роботи в органах влади та розбудові партії. Після живого спілкування на учасників очікувало сесійне зайняття від Андрія Сухоставця на тему «Політика. Основи і базові принципи». Наступне заняття «Школи помічника депутата» відбудеться вже через тиждень.