Учасники Школи помічника депутата зустрілися з головою ОДА

Після візиту до Сумської облради майбутні помічники депутатів завітали до Сумської облдержадміністрації, де зустрілися з головою ОДА Миколою Клочком. Близько двох годин тривала розмова, у ході якої молоді люди, що називається, з перших вуст отримали відповіді на найбільш резонансні питання.

Молодь цікавило чи будуть змінені ставки по молодіжним кредитам на житло, стан справ в економіці, поцікавилися молоді люди, як скоро розпочнеться ремонт доріг в області, поцікавилися особистою позицією голови ОДА стосовно блокади транспортного сполучення з ОРДЛО.

img_6356 img_6350

По завершенні зустрічі Микола Клочко запросив молодь до себе в кабінет, де кожен зміг сфотографуватися з головою ОДА. За словами керівника молодіжного крила Сумської територіальної організації «БПП «Солідарність» Олексія Назаренка, наш проект має перш за все мотивувати молодь до рішучих дій у житті, спілкування з відомими політиками, публічними людьми Сумщини – це один з кроків, щоб пересвідчитися, що сьогодні в Україні перед молодими людьми відкривається горизонт можливостей, які треба не боятися реалізувати.

img_6375 img_6427   img_6473 img_6536 img_6497 img_6476