Партійці передали Сумському обласному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів дитячі речі

Реабілітаційний центр для дітей-інвалідів, створений для надання різнобічної допомоги дітям, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям, і їх батькам. Партійці Сумської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» ініціювали збір дитячих речей серед членів партії по всій області.

Протягом місяця тривав збір речей, які сьогодні було доставлено дітям. Партійці привезли багато подарунків, серед яких були м’які іграшки, розвиваючі ігри, дитячий одяг для діток від найменшого до більш дорослішого віку. Педагоги Центру висловили щиру подяку за виявлену увагу і участь в долі їхніх вихованців.

«Ми розуміємо, що діти з обмеженими фізичними можливостями, як ніхто інший потребує опіки та підтримки не тільки з боку батьків та вихователів, а й з боку громадськості, тому ми й надалі будемо підтримувати дітей, сприяти тому, щоб їх реабілітація проходила якомога швидше та мала позитивний результат. Вихователям, педагогам, всьому персоналу хочеться сказати слова подяки за їх нелегку, але благородну працю, побажати їм терпіння і щоб ті сили і енергія, які вони віддають обділеним дітям, повернулася до них сповна», – зазначила керівник Секретаріату Сумської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Марина Нагорна.

img_6575 img_6586 img_6591