«БПП «Солідарність» допоможе шосткинцям побудувати новий сміттєвий майданчик

Депутати «БПП «Солідарність» оперативно відреагували на звернення шоскинців, які звернулися з проханням перенести старий сміттєвий майданчик та побудувати новий.

«Ми попросили наших депутатів від «Солідарності» провести роботи по огородженню сміттєвих баків, які кілька років знаходились у нашому дворі біля першого під`їзду.  Це – болюче для всіх нас питання. Прибудинкова територія роками засмічується відходами з цих баків, особливо у вихідні дні і негоду. Сміття розноситься по території двору, створюючи незручності для нас: діти навіть перестали гратися у дворі», – скаржиться Анна Черкай – активістка будинку  37 по вулиці Слобідській. Ініціативу саме цих містян підтримали шосткинські депутати «Солідарності».

«На сьогодні з громадою вже визначено нове місце для збору сміття та вирішено питання по впорядкуванню під`їзного шляху до нього. Знайдено на все це кошти. За тиждень – два у містян буде новий, прийнятний для всіх сміттєвий майданчик. А у дворі по вулиці Слобідській, 37 ми разом з жителями висадимо цього року саджанці, аби згодом тут замість сміття було зелено й затишно», – говорять депутати міськради Олена Чанцева-Коваленко, Микола Пехенько та В’ячеслав Медвідь.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*