Партійці передали паски людям похилого віку в Охтирці

Охтирська міська організація партії «БПП «Солідарність» проводить багато масштабних акцій, спрямованих на підтримку найменш незахищених верств населення. Одна з них – благодійна акція «Великодня паска», в ході якої партійці відвідали Охтирській Будинок людей похилого віку та подарували літнім людям смачні паски.

«Напередодні одного з головних православних свят – Христового Воскресіння ми традиційно передали паски найбільш нужденним охтирчанам. Ми вважаємо своїм обов’язком – допомагати тим, хто опинився в складній життєвій ситуації, підтримувати їх, а також віддавати данину поваги старшому поколінню», – зазначив депутат фракції «БПП «Солідарність» в Охтирській міськраді Федір Кіселар.

Він підкреслив, що в світле Воскресіння Господнє паски повинні бути на столі в кожній православній родині, а партійна акція подарує літнім і самотнім людям радість і гарний настрій.

В «БПП «Солідарність» впевнені, що зроблені за традиційними рецептами паски стали справжньою окрасою святкового столу охтирчан в день Світлого Великодня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*