Депутат БПП організувала для лебединських школярів екскурсію музеями Полтави

За ініціативи депутата фракції «БПП «Солідарність» в Лебединській міськраді Наталії Логвиненко учні шкіл Лебедина побували в Полтаві, де відвідали низку історичних місць та музеїв.

Захоплюючим стало знайомство з музеєм історії Полтавської битви, краєзнавчим  музеєм імені В.Г. Кричевського, фонди якого – унікальне зібрання предметів старовини, побуту та народного мистецтва, у якому не лише місцевий матеріал, а й старожитності різних частин світу: Стародавнього Єгипту, Індії, Японії, Китаю, Індонезії.

Відвідувачі пересвідчилися, що справжня гордість музею – козацькі старожитності, в яких зберігся високий дух свободи й незалежності, а всього в музеї близько 300 тисяч експонатів.

Неабиякий інтерес викликало відвідування Полтавського літературно-меморіального музею І.П.Котляревського.

Прогулянка містом,  милування панорамою міста з Альтанки,  відпочинок у парку, обід у піцерії, відвідування пам’ятника М.В. Гоголю справили  на лебединців неабияке враження, тому що весняна погода і привітна Полтава  дійсно подарували справжній відпочинок.

Повертаючись до рідної домівки, подорожувальники  придбали сувеніри з Опішні, на згадку про  чудову весняну подорож до історичного, поетичного, легендарного, красивого міста, яке неймовірно чарівне навесні.

3 4