Володимир Дурноп’ян: ремонт приміщень селищної лікарні в Улянівці – першочергове завдання депутатів

На цьому голова Білопільської райради, депутат фракції «БПП «Солідарність» Володимир Дурноп’ян наголосив під час робочої поїздки в смт. Улянівка. Під час зустрічі з селищним головою Людмилою Каштенковою, депутатським корпусом селищної ради, керівниками установ та організацій, Володимир Дурноп’ян обговорив проблеми соціально-економічного розвитку місцевої територіальної громади та шляхи їх вирішення.

Основними питаннями, які піднімали мешканці смт.Улянівка, були: ремонт дороги до населеного пункту та по самому селищу; ремонт приміщення місцевої загальноосвітньої школи; ремонт мосту через річку Локня; ремонт Улянівського селищного будинку культури; хід реалізації в районі державної програми «Доступні ліки»; функціонування краєзнавчого музею смт.Улянівка та інші питання.

unnamed
Володимир Дурноп’ян запевнив місцевих жителів, що районна влада і надалі буде допомагати селищній раді у вирішенні нагальних питань. Очільник району запевнив присутніх у підтримці починань з ремонту приміщень селищної лікарні за рахунок коштів районного бюджету.