Команда БПП завітала в Буринський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей команда депутатів БПП на чолі Першим заступником голови Сумської облради Анатолієм Річкалем відвідали Буринський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, депутати та партійці подарували дітям подарунки та солодощі.

Разом з Анатолієм Річкалем на гостину до дітей завітали голова Буринської райради Євгеній Рябоконь, голова Буринської райнної парторганізації «БПП Солідарність» Едуард Мазнов, депутат Буринської міської ради Микола Аніщенко.

«Діти не повинні залишатися самі зі своїми проблемами, їх завжди потрібно вислухати, підтримати і допомогти, а влада повинна обов’язково забезпечувати саме таким дітям їх щасливе дитинство. Не секрет, як суспільство ставиться до тих, кому з якихось причин важко, не здоровиться,  або неможливо самостійно подбати про себе – залежить рівень цивілізованості цього суспільства», – зазначив у своєму виступі Анатолій Річкаль.

В свою чергу Євгеній Рябоконь обговорив з Анатолієм Річкалем можливість виділення коштів з обласного бюджету для капітального ремонту приміщення для Буринського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що дасть змогу поліпшити умови для виховання та реабілітації вихованців закладу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*