Олександр Непочатов детально розповів людям про важливість реформи децентралізації

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Олександр Непочатов провів зустріч з жителями Буринського району щодо роз’яснення питань проведення реформи децентралізації на Буринщині.

Містяни вже підтримали проект Перспективного плану про створення Буринської об’єднаної територіальної громади з центром у м. Буринь, який було обговорено 1 липня учасниками ініціативної групи Буринського району за участі першого заступника голови ОДА Олександра Марченка та координатора офісу реформ із питань децентралізації Олександра Хоруженка.

На зустрічі Олександр Непочатов детально розповів про реформу децентралізації. Також депутат зазначив, що реформа на Буринщині вкрай необхідна, адже тільки завдяки об’єднанню малих населених пунктів в одну велику громаду можна буде сподіватися на подальший розвиток та процвітання Буринського краю. У ході обговорення містяни задавали низку питань, що стосувалися збереження закладів освіти, медицини та розвитку інфраструктури міста та району.

Відтак, попри безліч суперечок та розбіжностей у думках декого із представників громади, які дезінформували населення на місцях, у кінці розмови люди були переконані у доцільності створення громади за Перспективним планом.

19702561_1926365664314767_6162548632492603291_n

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*