Єгор Торгачов разом з сільським головою Великих Вільмів Олександром Деменком встановив та впорядкував дитячий майданчик

Голова Сумської районної організації партії «БПП «Солідарність» Єгор Торгачов ініціював виділення 50 тисяч «депутатських коштів» на встановлення сучасного дитячого майданчика в селі Великі Вільми Сумського району.

Після встановлення майданчика Єгор Торгачов разом з активістами БПП провели толоку на майданчику, щоб дітям було добре та безпечно гратися, а батькам комфортно відпочивати.

Як зазначив сільський голова села Великі Вільми Олександр Деменко під час відкриття майданчика, мешканці села звернулися до депутата за сприянням у вирішенні питання встановлення дитячого майданчика, адже в селі проживає чимало маленьких діток, довго чекати не довелося, за деякий час після звернення прийшла приємна звістка, що майданчик буде встановлено.

3 img_6209

Дитячий майданчик вже облюбували діти та не менше за них задоволені й батьки. Місцева жителька Інна Кошубська говорить, що відтепер малечі буде, де гратися, а відтак клопоту стане менше батькам, адже діти будуть гратися безпечно та розвиватися спортивно.

1 2

Єгор Торгачов розповів, що в найближчих планах в селі Великі Вільми відкрити великий спортивний майданчик для молоді, а в селі Симонівка – дитячий майданчик.

img_6230 img_6224