Віра Лаврик та Геннадій Свірський посприяли у оновленні Недригайлівської ЦРЛ

За сприяння депутатів фракції «Солідарність» в Сумській облраді Віри Лаврик та Геннадія Свірського в Недригайлівській центральній районній лікарні апарат ультразвукової діагностики. А цими днями за «депутатські кошти» Віри Лаврик та Геннадія Свірського було придбано сучасну стоматологічну установку Biomed та зроблено ремонт зубопротезного кабінету стоматологічного відділення Недригайлівської ЦРЛ.

Загалом на ремонт кабінету стоматологічного відділення та придбання сучасної стоматологічної установки було виділено майже 100 тисяч гривень.

Як зазначив головний лікар Недригайлівської центральної районної лікарні Ігор Пономаренко, у відремонтованому приміщенні на новому обладнанні стоматологічна допомога буде надаватися пільговим категоріям населення, а саме: ветеранам та учасникам Другої світової війни, учасникам АТО, ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, учасникам бойових дій на території інших держав, інвалідам та іншим пільговим категоріям.

Керівництво лікарні та колектив стоматологічного відділення ЦРЛ висловлюють щиру подяку депутатам «Солідарності» Вірі Лаврик та Геннадію Свірському про турботу за здоров’я населення району.

20258116_1248953961894678_6645703671799651660_n