Партійці Роменщини передали у військові шпиталі найнеобхідніші медикаменти

Роменська міська та районна організації партії «БПП «Солідарність» в черговий раз зібрали та передали гуманітарну допомогу українським військовим у зону АТО. Цього разу вантаж складається з медикаментів та медичного обладнання.

Партійці розповідають, що після подорожі на Схід, волонтери розповіли їм про постійний дефіцит медикаментів у військових шпиталях. Тому роменські партійці вирішили цього разу передати в зону АТО саме найнеобхідніші медикаменти. Загалом було зібрано медичного вантажу на цілу автівку.

Частина гуманітарної допомоги від Роменської організації партії «БПП «Солідарність» поїхала у Дніпровську клінічну лікарню ім. І.І. Мечникова, а іншу відправили до шпиталів у Маріуполі, Волновасі та Сєвєродонецьку.

«Ми сподіваємося, що наша гуманітарна допомога врятує не одне життя хлопцям, які до кінця виконують свій обов’язок перед Батьківщиною. Тепер настала наша черга віддати свій громадянський борг перед захисниками України  – допомогти їм одужати, стати на ноги, повернутися до нормального звичного життя»,– розповіли партійці Роменщини.

dsc_0329 dsc_0330

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*