Віра Лаврик привітала односельчан з Днем села

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Віра Лаврик завітала на свою малу Батьківщину в село Коровинці Недригайлівського району, щоб привітати односельчан з Днем села. Депутат побажала гарного настрою, спокою, миру, затишку та доброзичливості.

«Якщо взяти Коровинці в цілому – це дуже маленька окрема територія великої держави, яка народила багато видатних людей, які прославляли і прославляють цю землю далеко за межами нашого району», – зазначила Віра Лаврик.

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради Віра Лаврик вручила почесні грамоти заступнику головного лікаря Недригайлівської центральної районної лікарні та за сумісництвом лікарю сімейному лікарю АЗПСМ с. Коровинці Ніні Щітці та оператору машинного доїння ТОВ «Довіра-2008» Білоус Вікторії, яка надоїла 8 тисяч літрів молока. Також подякувала учасниці місцевої художньої самодіяльності Ользі Хом’як, яка є невід’ємною частиною проведення всіх свят у селі Коровинці.

Від імені народного депутата України фракції БПП Миколи Лаврика присутніх привітала його помічник Олена Беркут, яка розповіла про здобутки у цьому році та напередодні свята Першого дзвоника вручила шкільні форми діткам із малозабезпечених сімей.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*