В Шостці депутати подарували матері героя відпочинок на морі

Шосткинська міська організація партії «БПП «Солідарність» вже третє виконує бажання свого земляка – загиблого в зоні АТО Василя Кондратенка. «Василь мріяв по поверненню з війни показати своїй мамі море. Але це бажання хлопцю не вдалося здійснити. Він загинув від кулі снайпера», – розповідає активістка «БПП «Солідарність» Наталія.

«У 2015-му році ми здійснили мрію героя: вперше відправили на відпочинок до Азовського моря його матір. В минулому році – показали Світлані Василівні Львів та Чорне море. Цього року ми підключили до збору коштів депутатів Шосткинської міської та районної рад з інших політичних фракцій. Дякуємо всім тим, хто погодився допомогти», – зазначив депутат від «Солідарності» В’ячеслав Медвідь.

2 3

 

1

«Путівку на відпочинок на березі Чорного моря матері Василя Кондратенко було вручено 17 серпня – в роковини з Дня його загибелі. Ми з колегами створили авторський фільм про життя Васі «В серці щоб залишилися ми», який можна переглянути в Ютубі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=MrkOxbd37NQ. Фільм розповідає про хлопчика, якого виховала мама без батька; про юнака – студента Шосткинського училища; про люблячого чоловіка, якого вбив снайпер в день річниці його весілля. Перегляньте цей фільм, аби усвідомити, наскільки пророчими стали для Василя його дитячі малюнки та унікальні вірші, які він писав особисто», – закликала депутат Шосткинської міськради від «Солідарності» Олена Чанцева-Коваленко.