Вадим Акпєров: з такою молоддю ми неодмінно переможемо!

Лідер молодіжного крила в Сумській області Олексій Назаренко зустрівся з керівником Сумської організації партії «БПП «Солідарність» Вадимом Акпєровим.

Поділилася думками та ідеями щодо розроблення комунікаційної стратегії, обговорили плани на поточний рік, акцентували увагу на необхідності вивчення проблем та потреб молоді, створення умов для реалізації молодіжних ініціатив.

На думку Вадима Акпєрова, молодіжна політика – це політика взаємодії між владою та молоддю. Має бути новий підхід у пропаганді здорового способу життя, підтримці молодіжних проектів, а також застосовуватись принципи патріотичного виховання, яке базується на питаннях: хто ти? яку ти хочеш державу для себе? як ти себе бачиш у цій державі?

“Для мене молодіжна політика – це політика зайнятості молодих людей. Нова політика інтелектуальної освіти, нова політика створення образу сучасного молодого українця та українки. Це для мене найважливіше. Впевнений, молодіжка не має організовувати беззмістовні акції – це такі, які взагалі не несуть суспільної користі. Наприклад, дискотеки чи концерти на підтримку “Здорового способу життя”, флеш-моби, традиційні “круглі столи”, тощо. Користь від справжньої акції завжди можна виміряти. Наприклад, толока або ж допомога воїнам АТО на Сході..”

“Ми всі чудово знаємося, співпрацюємо, проводимо спільні акції. Ми розуміємо, що якщо зараз молодіжні структури будуть спільно працювати, ми зможемо вирішувати питання нашої молоді, загальносуспільні проблеми”, – зазначив Вадим Акпєров.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*