Олександр Непочатов: «Старше покоління – джерело народної мудрості, бути їхніми послідовниками – велика відповідальність»

Міжнародний день людей похилого віку – хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Напередодні свята представників Буринської райорганізації ветеранів привітав депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Олександр Непочатов.

«Пройдений шлях ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів праці, всіх, кому ми завдячуємо українською державністю, – гідний взірець для наслідування. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність», – зазначив обласний обранець.

Зокрема Олександр Миколайович віддав належне тій ролі, яку відіграли ветерани у відродженні та розвитку сучасного суспільства.

«Ми, як представники громади у владних коридорах, докладемо всіх зусиль для збереження і примноження ваших досягнень, щоб здійснилось прагнення кожного жителя нашої країни», – зазначив депутат.

Після теплих слів привітань подяками Буринської районної ради та райдержадміністрації відзначили активістів та волонтерів: Галину Бойченко, Віктора Лісняка, голову первинної організації Біжівської сільради Людмилу Сніжко, очільника територіальної ветеранської організації міста Буринь Миколу Михайлика.

Грамотами УПСЗН та президії районної організації ветеранів за активну роботу та волонтерську допомогу літнім людям було нагороджено Валентину Дядюру, Віктора Гаркушу, Ольгу Романенко, Віктора Коржа та Валентину Колот.

Присутні були задоволені результатами зустрічі, адже вона пройшла у затишній невимушеній атмосфері у колі друзів та однодумців.