Роменські партійці провели вересневу толоку на березі Сули

Чергову вересневу толоку партійці Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» вирішили провести на мальовничому узбережжі річки Сули, яке вже давно стало улюбленим місцем відпочинку городян.

Ще одна гарна справа зібрала партійців міста навколо ідеї зробити Ромни  більш чистим та красивим. Працювали завзято і з натхненням, було зібрано та вивезено багато сміття, що накопилося за час літнього відпочинку роменців. Та гарантій того, що архіпелаги сміття на березі Сули за деякий час не відновляться, учасники толоки не дають. Більше того, вони переконані: без змін у свідомості городян справжнього порядку не навести.

DSC_1064 DSC_1070

«Забруднення навколишнього середовища – це основний процес, що викликає деградацію річок та озер, погіршення якості води. Великою небезпекою є пластик, який після свого відпочинку на річці залишають люди. Своїм прикладом ми закликаємо всіх людей бути уважнішими і не смітити, адже навіть маленький пакетик кинутий не в смітник негативно впливає на екологію нашого довкілля і на наше з вами здоров’я», – розповіли учасники толоки.