Анатолій Річкаль відвідав творчий звіт аматорських колективів Ямпільського району

Наприкінці вересня гостинна ямпільска земля приймала гостей із всіх куточків Сумщини. У приміщенні районного центру культури та дозвілля звітували неперевершені таланти народної творчості, юні художники, майстри різблення по дереву та кістці, вишивки, хранителі старовинних народних речей та аматори художньої самодіяльності.

На звіті, що відбувся у рамках ІІ етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», був присутній перший заступник голови Сумської обласної ради, депутат фракції «Солідарність» Анатолій Річкаль.

Найбільше враження на присутніх справила виставка «Яка вона – душа Поліська?». Тут були представлені роботи майстрів українських ремесел, різноманітні старовинні літературні твори, виставки автентичного та сучасного українського одягу.

Вітаючи учасників творчого звіту, Анатолій Річкаль зазначив, що такі заходи мають вагоме значення у збереженні культурної спадщини. «Те, що ми бачимо сьогодні, – прояв великого духовного багатства і майстерності українського народу. Наше завдання – зберегти і примножити це багатство», – наголосив посадовець.

Особливу вдячність Анатолій Річкаль висловив усім, хто береже історію Ямпільщини та українського народу. Він упевнений у тому, що культурні надбання передаватимуться з покоління в покоління, а добрі традиції примножуватимуться новими здобутками.

«Ямпільщина – це своєрідне джерело самобутніх талантів, мистецтво яких не можливо оцінити. Кожен із тут присутніх майстрів несе у собі все те велике, на що варто рівнятися і наслідувати», – зазначив Анатолій Якович.

res_1 res_2

Він подякував усім учасникам, які взяли участь у творчому звіті, за сприяння розвитку естетичної культури, виконавської майстерності, за активну участь у культурному житті та збереженні традицій українського народу.

res_5

Творчий звіт Ямпільщини вирізнявся майстерно вибудованою концертною програмою. Гарну режисуру та високий виконавський рівень творчих колективів відзначили глядачі.

res_4

«Не можна виділити кращі номери у цьому захоплюючому видовищному дійстві, адже кожен з них був неперевершений», – наголосив перший заступник голови обласного депутатського корпусу Анатолій Річкаль.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*