Юні музиканти тепер з новими інструментами від БПП

Сценічне піаніно, дві гармоні, сопрано саксофон, кларнет, віолончелі і combo монітор на суму 141,3 тисяч гривень отримала школа мистецтв завдяки народному депутату України від БПП Миколі ЛАВРИКУ з фонду «Соціально-економічного розвитку».

Передали інструменти помічник народного депутата України Миколи ЛАВРИКА Олена БЕРКУТ і депутат Сумської обласної ради Олександр НЕПОЧАТОВ. Разом з директором і викладачами закладу посадовці обговорили необхідність ремонту приміщення, де займаються дітлахи, адже будівля зведена ще на початку 70-х років, а капітальний ремонт з того часу не проводився.

«Я, як депутат обласної ради, даю доручення щодо підготовки проектної документації по модернізації будівлі, – запевнив Олександр НЕПОЧАТОВ. – Як тільки вона буде готова – розпочнемо ремонтні роботи».

Олександр Непочатов наголосив також про важливість реформи децентралізації на сучасному етапі розвитку місцевого самоврядування в Україні педагогічному колективу, адже вона дасть можливість розпоряджатись коштами безпосередньо на місцях.

05

В Буринській дитячій школі мистецтв навчаються 235 осіб. Навчають обдаровану молодь 19 викладачів, а випускники закладу на даний момент продовжують отримувати освіту у найкращих вищих музичних закладах України, таких як: Сумське вище училище мистецтв i культури ім. Д.С. Бортнянського, Національна музична Академія імені П.І.Чайковського, Харківська державна академія культури і Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*