«БПП «Солідарність» запросила соцпрацівників Шостки для зустрічі з виборцями

Щомісяця п’ять депутатів Шосткинської міської ради від «БПП «Солідарності» проводять виїзний  депутатський прийом в мікрорайоні «Каспуль». Цього разу народні обранці запросили фахівців Управління соціального захисту Шостикнської міської ради, аби ті донесли до капсульчан важливу інформацію щодо нарахування субсидій.

«Діти пішли вчитися і фактично з вами не проживають або син чи дочка переїхали у інше місто, але ще досі прописані у Вас? Ви маєте знати, що держава таким сім’ям пропонує не враховувати під час розрахунку розміру субсидії доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні. У такому випадку ви, як мешканець квартири при оформленні субсидії, в Декларації про доходи у розділі «склад сім’ї», повинен вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з субсидієотримувачем», – розказала Тетяна Миколаївна, спеціаліст по роботі з громадськістю УСЗ.

Окрім просвітницької роботи, депутати розглянули звернення 10-ти жителів «Капсуля», що переймалися переважно питаннями благоустрою мікрорайону.

DSC_0050 DSC_0057

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*