Шосткинська «БПП «Солідарність» отримала цінний презент з АТО

Після передачі військовим у зону АТО гуманітарної допомоги, українські захисники вирішили віддячити партійцям, передавши прапор України та Шостки з підписами.

«Чи не кожна поїздка до земляків в АТО супроводжується малюнками, плакатами та саморобками. Ці витвори мистецтв – діло рук малечі. Всі ці подарунки збирають активісти «Солідарності» та передають нам», – зазначила начальник служби з надзвичайних ситуацій Шосткинської міської ради Ольга Ткаченко. «Цього разу наші воїни – АТО не витримали і самі вирішили порадувати малечу презентом – попросили передати до дитячого табору «Лісний» прапор України з їх підписами», – додає пані Ольга.

Цей табір очолює головний лікар і депутат від «Солідарності» Тамара Полевик, яка у відповідь зазначила: «Цього разу для нас такий подарунок був неочікуваною приємною несподіванкою. Ми вкотре привезли до міськради малюнки та плакати, аж тут – така радість. Прапор покажу кожній дитині, його, як найдорожчу реліквію, відправимо до музею, спасибі нашим героям, хай Богородиця береже їх під своїм Святим Покровом», – зазначила депутатка Тамара Полевик, вітаючи усіх чоловіків з Днем Захисника України.

DSC_0232 DSC_0237 DSC_0244

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*