На Краснопільщині відсвяткували День району

В день Покрови Пресвятої Богородиці, на центральній площі Краснопілля відбулося грандіозне урочисте дійство, яке поєднало в собі два свята: День Краснопільського району та творчий звіт аматорських колективів району в рамках проведення ІІ етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвячений 80-й річниці утворення Сумської області.

Теплими словами привітав присутніх голова Краснопільської районної ради, очільник Краснопільської районної організації партії «БПП «Солідарність»  Віталій Савоненко, який  побажав  всім присутнім мирного неба, достатку в кожній родині, щастя, любові і кращої долі нашій Україні та кожному з нас. До привітань приєднався і селищний голова Юрій Яремчук.

Грамотами районної ради і районної  державної  адміністрації за активну життєву позицію, відповідальне виконання професійного обов’язку, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади та з нагоди Дня Краснопільського району нагороджені: Любов Капинус – депутат районної ради сьомого  скликання, Григорій Маслюк – начальник Краснопільської  ЖЕД,  Михайло Лазнєвий – громадський активіст та Володимир Дмитриченко – Бранцівський сільський голова.

В центрі селища було розташоване  дитяче розважальне містечко, святковий сільськогосподарський ярмарок, торгівельні точки, де можна було  посмакувати безкоштовним козацьким кулішем та смачним шашликом.

На другому поверсі районного Палацу культури була розміщена виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби Краснопільського краю». Всі охочі пересвідчились, якою багатою на таланти є Краснопільська земля. Вишиті рушники, ікони, вироби з дерева, короваї – все це мали змогу побачити відвідувачі заходу. У фойє першого поверху до глядацької зали своєю грою запрошували присутніх народний аматорський духовий оркестр Краснопільського РПК.

У великому залі районного палацу культури відбувся творчий звіт аматорських колективів району в рамках проведення ІІ етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвячений 80-й річниці утворення Сумської області.

Під час урочистої частини заступник начальника управління-начальник відділу туризму та охорони культурної спадщини управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Антоніна Ігнатченко, голова районної ради Віталій Савоненко, т.в.о.  голови Краснопільської районної державної адміністрації  Сергій Хрупа щиро привітали з цією культурно-мистецькою подією присутніх у залі.

“Наша славна земля відома своїми родючими ланами, широким роздоллям полів і лісів, працьовитими та співучими людьми, багата визначними постатями. Невичерпні духовні надбання України: щире слово, душевна пісня, запальний танок, чарівна мелодія все це примножують і зберігають поколіннями творчі колективи Краснопільського району. Нам є чим пишатися, що поважати і любити”, – зазначив у своїх привітальних словах голова районної ради Віталій Савоненко.

???????????????????????????????

Також, цього дня відбулися сільські спортивні ігри, які проходили у спортивному залі РПК. Участь у змаганнях взяли 92 учасники із 7 сіл  та селища Краснопілля.  Призери були нагороджені медалями і грамотами,  команди з окремих  видів  спорту –  кубками.  Переможцем ігор стала команда  селища  Краснопілля,  ІІ місце посіла команда села Мезенівка, ІІІ місце – село Рясне.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*